Świnie, lean hogs – zamykamy wszystko

Świnie, lean hogs – zamykamy wszystko

Sytuacja na rynku żywca wieprzowego diametralnie się zmieniła. Obecnie świnie są już drogie. Nie otwieram shorta, bo nie jest to bardzo dobry pomysł ale zamykam wszystkie longi.

Wierzę, że ten rynek jeszcze lekko pociągnie do góry, wyrysuje podwójny szczyt lub strefę dystrybucji. Jednakże dla mnie okazja się skończyła, dziękuję, zamykam i wracam do domu z hajsem ze stołu. Obłowiliśmy się na tych longach niesamowicie.

Nie będę tu wyliczał zysku bo skoro kupiliśmy po 44 a sprzedajemy po 94 i to mnożymy przez dźwignię to wiadomo, że jest to tona szmalu. Kto grał grubo to i być może nawet life changing.

Na prawdę się obłowiliśmy na tej transakcji

Sytuacja na wykresie dziennym:

Sytuacja na wykresie tygodniowym:

Oczekuje tutaj sytuacji tudzież formacji technicznej podobnej jak ta w niebieskim kwadracie. Ale jedno jest pewne – jest drogo. Jesteśmy już za bandami zmienności, więc jest drogo. Kto odważny może shorcić ale dopiero na szczycie podwójnego szczytu, czyli pewnie w okolicach początku maja.

Większość tej pięknej świecy to luka i to nas cholernie drażni, ale biorąc pod uwagę fakt, ze wchodziliśmy na samiutkim dole to i tak jesteśmy zarobieni po uszy.

Wchodziliśmy po weekendzie po 23.02.2019 w tym wpisie: https://test4profit.pl/trzoda-chlewna-long/

Wychodzimy teraz. Czyż to nie piękne?

Podsumowując, transakcja wybitnie udana. Po raz kolejny się potwierdza zyskowność metody sezonowość + zmienność.Życzę udanych inwestycji

Jeśliby ktoś chciał zamówić kontent, czyli artykuł na interesujący go temat na łamach tego portalu, czy jakąś analizę to może to zrobić tutaj:

Jeśli również na tym rynku widzicie przewagę dzięki wskaźnikowi zmienności, który rozwija się aż do pojęcia zmienności zagnieżdżonej (stosowny template załączony do przedmiotu) to udostępniam go w tym miejscu:


Jak zawsze polecam symulator do nauki gry na rynkach. Książka rzadko kiedy prawdę powie, natomiast własne doświadczenie w testowaniu konkretnego myślenia na symulatorze to potężny oręż.

Oprogramowanie to jest warte każdego dolara – możecie je zakupić tutaj: https://forextester.com/

Polecam oprogramowanie do nauki i testowania sposobu myślenia na rynku. Grajcie poza schematami.

P.S.: Ja – autor, nie jestem doradcą inwestycyjnym w myśl jakiejkolwiek ustawy czy rozporządzenia. Wszystkie artykuły na tej stronie to prywatne opinie autora. 95% szkoleniowców w branży to oszuści a wszystkie rynki są w specyficzny sposób manipulowane. Poznaj schematy manipulacji. Wszystkie inwestycje, które robicie na bazie wiedzy z tego bloga robicie na własną odpowiedzialność, a nie moją.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments