Po co w ogóle te kryptowaluty? Jest sens istnienia paru z nich

Nieco ogólniej spojrzymy na świat kryptowalut. Powiemy sobie co nieco o spekulacji, ale przede wszystkim spojrzymy na użyteczność kryptowalut w prawdziwym świecie.

Prawdą jest, że 99% wszystkich kryptowalut jest nic nie warta. Z czasem przeminą… A napędza je jedynie spekulacja. Zaglądniemy do tych, które przedstawiają istotną wartość wewnętrzną podpartą wielkim projektem. W tym artykule omówimy sobie ten wielki projekt!!!

Waluty FIAT

Tradycyjne waluty narodowe są nazywane walutami FIAT. Są to towary/aktywa które w 100% od 1991 roku nie przedstawiają żadnej wartości wewnętrznej. W 1991 ostatnia z walut – frank szwajcarski – stracił pokrycie w złocie. Dolar znacznie wcześniej podczas konferencji w Bretton Woods. Otwarta została tym samym puszka pandory dla pobudzenia hiper inflacji w przyszłości. Ta przyszłość właśnie nadeszła.

Obecnie ludzie uciekają od gotówki i kupują cokolwiek, co ma wartość zazwyczaj są to nieruchomości. To one są jedyną pewną inwestycją w czasie kryzysu pieniądza, który napędza egoizm i głupota władców świata, rządu rządów. Mowa o wpływowych żydach. Oczywiście dzieje się tak przy założeniu że migracje demograficzne są stabilne. Oznacza to, że rodzą się młodzi, biorą ślub, ona chce dziecka a on się zgadza i potrzebują mieszkania. Dawniej to tak wyglądało i dalej jest tak w większości przypadków. Nieruchomość nie będzie w cenie jeżeli będzie inaczej. A mianowicie śmiertelność ludzi na planecie znacznie wzrośnie a liczba ludności znacząco zmaleje. Podobno ma to się zacząć w 2023 roku. Zobaczymy…

Uproszczony schemat systemu matrix w jakim żyjesz

Nie wiem czy wiecie, ale istnieje bardzo wąska grupa ludzi, która zarządza każdym bankiem, każdym rządem, każdą walutą, dominującą religią, kształtem medycyny, a nawet tym, co oglądacie w telewizji i jakie z tego płynie przesłanie także to podprogowe. Obecnie od kilkudziesięciu już lat możliwy jest nawet wpływ na ludzkie umysły (Mind Kontrol Ultra) oraz pogodę (harpy). Istnieje kilka systemów typu Echelon, które słyszą i widzą każdego i wszędzie. To co mogą ci ludzie wykracza poza waszą zdolność do pojmowania świata waszymi ciasnymi, zniewolonymi i ogłupiałymi umysłami.

Ponieważ skupiamy się na walutach, bankach, finansach, dodruku itp. to należy tu przedstawić pana, który jest właścicielem tego pieniężnego imperium, głównego fundamentu systemu, matrixa który was więzi, a wy sobie wmawiacie, że trzeba pracować i inne bzdety. Oto on – właściciel wszystkich banków centralnych i narodowych, właściciel drukarki czyli FEDu i ECB, właściciel szwajcarskiego BIS, czyli Banku Rozrachunków Międzynarodowych, przez który przepływa 95% światowego PKB a nawet właściciel NBP (Narodowy Bank Polski). Główny projektant systemu finansowego jak i w ogóle systemu, afery covidowej będącej projektem depopulacji ludzkości, którą wymyślił, projektant II wojny światowej i główny udziałowiec wszystkich istotnych wydarzeń którymi zarządza jego rodzina od kilku wieków….

Jacob Rothschild

Tak wygląda władca świata. Nie jakiś prezes PIS czy inna marionetka aktorsko – polityczna, lecz ta satanistyczna osoba wraz z rodziną.

Skoro już wiecie czym są waluty (niczym, śmieciem) i po co istnieją (niewola) to możemy przejść dalej…

Przelewy finansowe

Problemem dla wielu handlarzy jest wyższa kwota będąca ceną za towar premium. Gotówka jest problemem, gdyż ją trzeba wyprać i zazwyczaj zamienić na inną walutę. Przelew nie wchodzi w grę bo jesteś widoczny jak na dłoni. Każdy bank musi zgłaszać każdy przelew powyżej 40 000 Euro do instytucji kontroli. Każdą instytucję kontroli posiada na własność rodzina Rothschild tak na marginesie.

Na czym polega działalność rodziny Rothschild obecnie? No więc drukują w swoich prywatnych firmach takich jak Europejski Bank Centralny czy Bank Rezerw Federalnych FED papierowo – bawełniane banknoty, które to pożyczają rządom na procent a także poprzez banki. Biorą z dupy hajs i jeszcze każdy daje im za to odsetki.

Rodzina ta posiada też 3 główne ośrodki swojej działalności:

  1. Waszyngton – stan w USA Waszyngton D.C. jest stanem prywatnym, dla Rothschildów jest to centrum militarne
  2. City of London – kolejna prywatna enklawa, która jest ich (jak i dla całego świata) głównym centrum finansowym
  3. Watykan – kolebka ogłupiającej religii, która ma trzymać ludzi w niewiedzy i strachu

Bitcoin

Pojawił się w darknecie i był zbudowany w systemie rozproszonym tak jak cały darknet. Nikt nie wie kto go stworzył, więc albo hakerzy działający w darknecie albo CIA, niewykluczone że na zlecenie Rothschildów, gdyż właścicielem CIA jest rodzina Bundy (jest lub była), która również zasiada w kręgu 13 rodzin zwanych dawniej Iluminatami, a dziś nazwiemy ich Deep State.

Najpopularniejszy handel w sieci to ludzka krew i ludzkie mięso. Jest to doceniony przez możnych eliksir młodości stosowany przez światowe elity czy też większość aktorów pierwszoplanowych z Hollywood. Zazwyczaj dochodzi też do rytualnych mordów, więc handel ludźmi również tu wchodzi w grę. Cała śmietanka tego świata to krwiopijcy, mordercy i sataniści. Po filmie “Oczy Diabła” Patryka Vegi to już chyba nie jest dla nas takie nowe uświadomienie.

Aby kupić czołg, 10000 szt. ciężkiego karabinu maszynowego, małe dziecko czy hektolitr krwi w sposób anonimowy najlepsze i najczęściej stosowane obecnie rozwiązanie to transakcja w Bitcoinie. I to jego jedyna wartość wewnętrzna. Reszta to spekulacja i od niedawna ogłupienie mainstreamem. 50 milionów złotych dla naszego (żydowskiego) premiera za ściemę depopulacyjną (zbiorowy mord na rodakach) covid-19 od deep state’u również zostało przelane w bitcoinie. O takiej kwocie wiemy oficjalnie natomiast mogła być wyższa. Wiktor Orban dostał propozycję znacznie wyższej kwoty, ale jej nie przyjął. Fajnie, że nie każdy polityk tak od razu zgadza się wymordować swój kraj.

Oto wasz ukochany krwawy bitcoin. Przyjdzie jego kres i cena spadnie do zera. Im szybciej tym lepiej.

I tu jest ciekawe zjawisko, bo upadający bitcoin będzie wspierał inne kryptowaluty. O tych, które za chwilę opiszę to rzecz oczywista, ale sporo się mówi za kuluarach (np. w kreskówce “Simsonowie”), że upadający bitcoin bardzo mocno wspomoże kryptowalutę, na której jestem obecnie jednym z największych graczy na świecie pod kątem zasobności coinów – mowa o Lunarium XLN.

Podobno wyzwalaczem upadku bitcoina ma być zalanie głównej chińskiej farmy/kopalni BTC. No nic, jest to ciekawa tylko teoria, zobaczymy…

Basel III

Po krachu, który po raz pierwszy dobitnie pokazał, że biblijny kolos na glinianych nogach się zachwiał – system finansowy – który odbył się w 2007 – 2008 roku pewne instytucje polityczno – finansowe zawarły pewne porozumienia. A i tu warto dodać, ze istnieje przeciwwładza dla deep state’u (czasem nazywa się ich białymi kapeluszami) i jest tam również sporo wpływowych ludzi jak np. Donald Trump, który w ciągu 2 lat może szybciej ma wrócić na swoje stanowisko. Opieram się tu na przepowiedniach tzw. Mr Pool’a. Jeśli ktoś z was go nie zna to proponuję wyłączyć ogłupiającą telewizję i wstać z kanapy oraz przestudiować we własnym zakresie wszystko co jest w Internecie na jego temat.

Celem projektu Basel III jest powrotne ustandaryzowanie dominujących walut względem metali szlachetnych. Na podstawie Wikipedii (LINK) czytamy, że 1.01.2022 ma odbyć się kolejne posiedzenie projektu Basel III. Jeśli Mr Pool ma rację to wtedy się zacznie już bardziej oficjalnie wycenianie tych wybranych kilku kryptowalut, o których za chwilę. 5 głównych z nich ma mieć pełne pokrycie, parytet względem: złota, srebra, platyny, pallladu, miedzi.

SWIFT wersja nr 5 – ISO20022

I to jest chyba ten główny sens istnienia kryptowalut. SWIFT jest to protokół przelewów międzynarodowych, który jest mocno out of date, czyli przeterminowany jak na obecną technologię. Myślę, że po to powstała technologia blockchain, aby szybko i tanio przelewać pieniądze przez cały świat. A nie jak teraz kilka dni i bardzo drogo.

Oczywiście istnieje wiele innych zastosowań dla blockchaina choćby karty pacjenta w medycynie czy też system głosowania, który stanowi zalążek nadziei, że może kiedyś powstanie demokracja, bo jak dotąd nigdy jej nie było. Była jedynie ideą, a faktem od wieków jest oligarchia. Każde wybory są fałszowane, teraz to nawet widać po wyborach w USA, są wycieki które konkretne centra, satelity, serwery itp. fałszowały wyniki. W Polsce to aż nad oczywiste, że nie jest inaczej, a posiedzenie okrągłego stołu z 1989 (finansowane przez amerykańskich żydów podobnie jak cała działalność Solidarności) to tylko przykrywka.

Schemat działania ISO 20022

ISO 20022

W tym schemacie protokołu na pierwszy rzut oka już widać które kryptowaluty będą się liczyć na świecie. Te same podał Mr Pool jeśli chodzi o wyrażenie ich w parytecie do metali szlachetnych.

W Wikipedii czytamy przestarzały wpis na temat iso20022 (LINK do Wikipedii) który mówi o takich kryptowalutowych technologiach jak: xrp, xdc, algo. Gołym okiem widać, że na powyższym schemacie występują jeszcze: xlm, ada i iota.

Są też pewne informacje na temat adopcji choć po samej nazwie widać, że chodzi o przyszły rok. W tym roku spekuła napędzi dwie fale: sierpień i grudzień. A od stycznia wejdzie rewolucja. Zacznie się od posiedzenia Basel III.

2022 jako początek iso20022

Te 6 kryptowalut czeka świetlana przyszłość. Najwyżej wyceniane mają być kolejno: Ripple XRP, ALGORAND, XinFin XDC. I tu główną światową walutą rezerwową świata w parytecie do złota ma być XRP!!!

A więc już znacie odpowiedź na pytanie zaszyte w nagłówek artykułu.

Pamiętajcie by się nie szczepić, nie oglądać TV, nigdy nie wierzyć systemowi, nie brać żadnych leków i nigdy się niczego nie bać.

Pozdrawiam

Dziękuję za uwagę.

P.S.: Ja – autor, nie jestem doradcą inwestycyjnym w myśl jakiejkolwiek ustawy czy rozporządzenia. Wszystkie artykuły na tej stronie to prywatne opinie autora. 95% szkoleniowców w branży to oszuści a wszystkie rynki są w specyficzny sposób manipulowane. Poznaj schematy manipulacji. Wszystkie inwestycje, które robicie na bazie wiedzy z tego bloga robicie na własną odpowiedzialność, a nie moją.

Rating: 5.0/5. From 4 votes.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments