Muzyka w tradingu – 432Hz a 440Hz

Muzyka, a organizm żywy, a manipulacja wpływowych Żydów z USA po 1950.

Opowiemy sobie tutaj o muzyce, o charakterystyce technicznej dźwięku tak w ogóle.

Najmądrzejszy człowiek w historii ludzkości mawiał: „Jeśli chcesz znaleźć sekrety wszechświata, pomyśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji.” – Nikola Tesla

Na potrzeby tego artykułu można przybliżyć też ten:

„Gdybyście tylko znali wspaniałość 3, 6 i 9, mielibyście klucz do wszechświata”. – Nikola Tesla

Źródło: https://victor-mochere.com/pl/best-quotes-from-nikola-tesla

Muzyka a organizm żywy

Obecnym standardem w muzyce jest 440 Hz, czyli 8Hz powyżej 432 Hz.

Wielu sławnych kompozytorów, takich jak Giuseppe Verdi czy Mozart dostrajali swoja muzykę do częstotliwości 432 Hz. Znali jej potęgę i był to sposób na wywoływanie dobrego samopoczucia u ich słuchaczy. Za sprawą Verdiego, 432 Hz zatwierdzono jako standardowe strojenie muzyczne na terenie Włoch w roku 1881. Co ważne, wielu włoskich naukowców i badaczy było zwolennikami takiego rozwiązania. Właśnie dlatego tak często się mawia, że warto słuchać muzyki Mozarta. Chodzi tu zdecydowanie o częstotliwość dźwięku strojonego na f=432 Hz.

Z nieznanych powodów kolejne Państwa odchodziły jednak od stosowania częstotliwości 432 Hz na rzecz 440 Hz. W końcu, w 1953 roku zatwierdzono częstotliwości 440 hz jako ogólny standard strojenia muzycznego i taki stan rzeczy utrzymywany jest do dnia dzisiejszego.

Badania jednego z najmądrzejszych Polaków – Jana Taratajcio

Jan Taratajcio to polski uczony który przez wiele lat badał dźwięki i wpływ ich częstotliwości na ludzi i samopoczucie. W wyniku tych badań odkrył, że komercyjnie wykorzystywany standard 440 Hz jest szalenie niebezpieczny dla kondycji psychicznej i fizycznej. Stwierdził on, że ta częstotliwość jest niezgodna z naturalnym podziałem harmonicznym i wywiera negatywny wpływ na ludzi.

Badacz porównał słuchanie muzyki w częstotliwości 440 Hz do wykorzystania na nas broni sonicznej powodującej złość, osłabienie i nienawiść. Taratajcio uważał, że opisywana częstotliwość jest niebezpieczna do tego stopnia, że może powodować nieodwracalne zmiany w naszym DNA. Tłumaczył to negatywnym wpływem częstotliwości 440 Hz na cząsteczki wody, z których w dużej mierze zbudowany jest człowiek.

Dlaczego o tym nie wiedziałeś? Odpowiem Ci cytatem Nikola Tesli:

„Ze wszystkich oporów tarcia tym, który najbardziej opóźnia ruch człowieka, jest ignorancja, którą Budda nazwał„ największym złem na świecie ”. Tarcie wynikające z niewiedzy można zmniejszyć jedynie poprzez rozprzestrzenianie się wiedzy i unifikację heterogenicznych elementów ludzkości. Nie można lepiej wydać żadnego wysiłku. ” – Nikola Tesla

Tak. Jesteś ignorantem. Dzisiejszy człowiek nie wierzy w nic, czego nie powie: lekarz, ekspert, telewizja, szkoła. Zauważ, że są to wszystko narzędzia manipulatora. Jedyna rzetelna wiedza pochodzi z własnych badań – dotyczy to zarówno rynku jak i każdej dziedziny ludzkiego życia. Jak wykonać tu pierwszy krok? PODWAŻAJ WSZYSTKO co myślisz, że wiesz.

Wykopaliska w starożytnej Grecji potwierdzają, że instrumenty muzyczne strojono na częstotliwość 432Hz.

Dowody biologiczne, korelacja z częstotliwością Ziemi oraz wielu zwolenników w świecie nauki i muzyki są faktem oraz potwierdzeniem niezwykłych właściwości częstotliwości 432 Hz. Mimo tego, nie jest to powszechnie wykorzystywany strój w muzyce, kosztem częstotliwości 440 Hz. W tej sytuacji trudno się więc dziwić, że powstało wiele teorii starających się uzasadnić taki stan rzeczy.

Większość teorii mówi, że zmiana częstotliwości 432 Hz na 440 Hz była celowym zabiegiem władzy w celu łatwiejszego kontrolowania ludności. Jak omawialiśmy wcześniej, muzyka w 432 Hz niesie za sobą wiele potencjalnych korzyści, w tym większą świadomość i otwartość umysłu. Używanie wyższej częstotliwości powoduje, że ludzie są bojaźliwi, mniej dociekliwi i łatwiej wpoić im pewne wartości. A więc łatwiej ludzi kontrolować/manipulować! Oto powód.

Czym różni się częstotliwość 440 Hz od 432 Hz

Dźwięk o częstotliwości 440Hz jest głośniejszy, bardziej agresywny, można powiedzieć taki narzucający się. Dźwięk 432Hz jest cichszy, spokojny, klarowny, zwyczajnie przyjemniejszy. A przede wszystkim jest dźwiękiem naturalnym, harmonijnym, jest głosem Wszechświata, ma właściwości uzdrawiające.

Ta częstotliwość występuje w przyrodzie na każdym kroku. Usłyszymy ją w szumie drzew, w ćwierkaniu ptaków, w szemrzącym strumyku i brzęczeniu trzmiela.

Ciekawostka: zbadano wibracje naszych narządów (w organizmie ludzkim). Po dodaniu ich częstotliwości i podzieleniu przez ich liczbę (po uśrednieniu) uzyskano częstotliwość 432 Hz.

Częstotliwość ta nazywana jest pitagorejską, ponieważ to Pitagoras pierwszy opracował jej zasady. W starożytności instrumenty strojono w oparciu o dźwięk właśnie 432Hz. Dziś instrumenty stroi się w oparciu o dźwięk 440 Hz.

Rockefeller i Illuminati interweniowali

Teorii na temat zmiany dźwięku wiodącego w świecie muzycznym jest kilka. Podobno już w 1917r. taką zmianę zaproponowała rodzina Rockefellerów (należąca do rodów Illuminati). Zmiana nie została zaakceptowana. Jednak już rok później rząd USA przyjął tę zmianę jako standard. Za nim poszły rządy Anglii i Niemiec, w 1939 r.
Świat muzyczny nadal dzielnie opierał się tej zmianie jeszcze przez kilkanaście lat. Skapitulował dopiero w 1951 r., gdzie na zjeździe muzyków w Londynie przeforsowano ten standard. Muzycy nie byli jednomyślni, obradom towarzyszyły demonstracje i liczne protesty. Wreszcie, w 1953 roku muzyka całego świata dostrojona została do częstotliwości 440 Hz.

Dlaczego zatem ustalono inne zasady strojenia instrumentów, skoro większość muzyków się z tym nie zgadzała? Pierwsze wyjaśnienie jest dość banalne i mało przekonujące. Mówi się, że w obliczu masowego rozwoju rynku fonograficznego, radiowego i filmowego, konieczne było ujednolicenie standardów. Drugie wyjaśnienie brzmi strasznie. Twierdzi się, że pewnym środowiskom celowo zależało na rozpowszechnieniu dźwięku 440 Hz, żeby odseparować człowieka od Boga, nawiązując do teorii, że 440 Hz nie współgra z boską częstotliwością, przeciwnie niż 432 Hz.

Kolejna teoria spiskowa głosi, że propagatorem wprowadzenia kontrowersyjnego dźwięku w muzyczne standardy był nazistowski minister propagandy Joseph Goebbels. Może właśnie za pomocą tej częstotliwości zamierzał wpływać na naród niemiecki i inne narody całej Europy, a może i świata. Ot taki bezkrwawy podbój świat za pomocą dźwięku, jako doskonałym  narzędziu manipulacji.

Podsumowanie

Widzę Twoje zdziwienie na twarzy:) Tak, dobrze myślisz – cała telewizja, wszystkie płyty i pendrive’y z muzyką są do wywalenia do kosza. To zabieg manipulatora, abyś był mniej naturalny, bardziej żył w strachu i był bardziej podatny na manipulację ze szczególnym uwzględnieni propagandy np. w TV.

Jeśli chcesz aby taki kadr z filmu był również częścią Twojego życia:

… to nie możesz się bać. W tym celu na pewno nie możesz oglądać telewizji czy słuchać standardowej muzyki. Wyrzuć do śmieci takie nawyki. To samo tyczy kościołów, szkół czy innych ośrodków propagandy i ociemnienia.

Gdy z wami rozmawiam (mailowo) często narzekacie na to że żona zabiera wam czas. Ja nie ma żony i nie chcę jej mieć. A co na to nasz dzisiejszy bohater Nikola Tesla:

„Nie sądzę, aby można wymienić wiele wspaniałych wynalazków, które zostały stworzone przez żonatych mężczyzn”. – Nikola Tesla

Tak, tutaj również zaszyto manipulację. No niestety. Rozwiązaniem może być dziewczyna, która uważa podobnie – jak u mnie – ona wie że nie chcę domu, żony, dzieci i to akceptuje. A ja? Wolę tworzyć.

Co zrobić jeśli chcesz wejść na częstotliwość muzyki 432 Hz ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Pomogę.

Czego słucham w tej chwili? Przekonwertowanej dyskografii poezji śpiewanej: Stare Dobre Małżeństwo na częstotliwości 432Hz.

Kolejna ciekawostka: Wielokrotnie byłem na festiwalu muzycznym Sunrise Festiwal organizowanym przez agencję MDT. Z mojego rodzinnego podwórka wyrosło 2 DJi. Jeden pracuje w agencji muzycznej MDT, a drugi w innej. Powiedzieli mi że eventy takie jak Sunrise Festiwal są strojone na częstotliwość 432Hz. Drugi znajomy powiedział mi, ze wszystkie ważne eventy muzyczne, w których brał udział były strojone na 432Hz.

Sunrise Festiwal (MDT) strojony jest na 432Hz

Czy są dostępni współcześnie kompozytorzy, którzy wykorzystują tą częstotliwość? Oczywiście. Bob Marley, DJ Tiesto i paru innych. Najszerzej 432Hz rozwija się w środowiskach muzyki relaksacyjnej oraz Trance.

Oferta

Posiadam oprogramowanie potrafiące konwertować dźwięk. Jest to Adobe Audition. Chętnie Ci przekonwertuję tyle muzyki ile zechcesz. Konwersja trwa 50% czasu trwania utworu a więc komputer się konkretnie wysila i mój czas także. Dlatego cena usługi wynosi 5zł od utworu. Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana to kliknij poniżej.

Pozdrawiam

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments