Już oficjalnie bessa na giełdzie

Już oficjalnie bessa na giełdzie

Wczoraj w piątek 21.12.2018 na amerykańskie parkiety giełdowe oficjalnie zawitała bessa. W końcowych godzinach sesji amerykańskiej indeks Dow Jones zszedł poniżej 22639 punktów notując dno na poziomie cenowym: 22396,34. Mamy zatem spadek o więcej niż 16% na Dow Jones oraz na S&P500 i zgodnie z definicją trendu Charlesa Dow’a mamy potwierdzoną bessę po około 8 latach hossy (od 2011. roku – https://test4profit.pl/hossa-alternatywne-spojrzenie-akcje/)

Dow Jones futures:

Powyżej mamy notowania Dow Jones w postaci kontraktów futures w dniu wczorajszym tj. piątek 21.12.2018. Dołek wypadł na poziomie: 22396,34 pkt.

Dow Jones CFD:

Dzień wcześniej zdefiniowaliśmy sobie w postaci tej zielonej linii poprzedni dołek, podczas którego zabrakło 4,8 punktu do bessy. Kolejna świeca zeszła znacznie niżej docierając do dna na poziomie 22373,84 punkta u brokera Admiral Markets.

Wniosek: w dniu 21.12.2018 rozpoczęła się na amerykańskiej giełdzie bessa.

Rynki są w tej chwili mocno wyprzedane, więc oczekiwałbym odbicia korekcyjnego w kierunku północnym.

Pozdrawiam

Jeśli również na tym rynku widzicie przewagę dzięki wskaźnikowi zmienności to udostępniam go w tym miejscu:

Jak zawsze polecam symulator do nauki gry na rynkach. Książka rzadko kiedy prawdę powie, natomiast własne doświadczenie w testowaniu konkretnego myślenia na symulatorze to potężny orenż.

Oprogramowanie to jest warte każdego dolara – możecie je zakupić ze zniżką o 150$ tutaj: https://forextester.com/

Aby przewalutowanie nie stanowiło wielkiego problemu polecam korzystać z PayPala.

Życzę udanych inwestycji

P.S.: Ja – autor, nie jestem doradcą inwestycyjnym w myśl jakiejkolwiek ustawy czy rozporządzenia. Wszystkie artykuły na tej stronie to prywatne opinie autora. 95% szkoleniowców w branży to oszuści a wszystkie rynki są w specyficzny sposób manipulowane. Poznaj schematy manipulacji. Wszystkie inwestycje, które robicie na bazie wiedzy z tego bloga robicie na własną odpowiedzialność, a nie moją.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments