Blackhole na Bitcoin – tylko LONGi

BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Blackhole na Bitcoin

Krótko i na temat

Rzadki sygnał na rynku. Duży gracz wchodzi konkretnym wolumenem. My myślimy, że nam się popsuł wskaźnik wolumenu ale to własnie duzi gracze tak dużo kupują.

Duzi manipulatorzy rynku oskubują ostatnie słabe ręce. Rynek ma prawo jeszcze nieco niżej zejść ale jego losy są przesądzone. Jak mawiają Amerykanie:

ONLY UP!

Wcześniej już razem robiliśmy pierwsze zakupy na BTC. Obecnie dokupujemy po raz drugi. Kto mądry i myśli samodzielnie zamiast słuchać opinii innych ludzi zwłaszcza w zmanipulowanej telewizji to kupuje teraz krypto.

Sytuacja na wykresach

Wykres tygodniowy z wolumenem z CME:

Mamy jedyny słupek wolumenowy. Reszta się przeskalowała. Tak dużo kupiły te skurkowańce.

 

Sytuacja na kontrakcie futures marcowym na CME:

Źródło: https://www.barchart.com/futures/quotes/BTH19/interactive-chart

Widzimy bezpośrednio z wykresu futures z CME na marcówce, że są potężne wolumeny. To nam uświadamia, że na rynku jest tylko 1 kierunek. Pytanie otwarte brzmi, gdzie będzie dołek, czyli ta najlepsza cena do wejścia. Ale mimo to kupujemy teraz po raz drugi w razie gdyby miało nie być trzeciej okazji.

 

Ponadto Ripple XRP i plotka oficjalna o wejściu an Coinbase. Ponadto niebawem coś się dowiemy o ETF-ach na BTC. Jest ciekawie.

 

Podsumowanie

Zajebisty rynek, ciekawa sytuacja. Jest tanio. Weszli duzi, bo wiedzą coś, czego my nie wiemy.

 

Jeśli, podobnie jak mi, podobają się Wam bandy zmienności to udostępniam je tutaj:

Jeszcze 2 tygodnie przeceny (-100 USD) na symulator tradingowy FOREX TESTER 3 – polecam

P.S.: Ja – autor, nie jestem doradcą inwestycyjnym w myśl jakiejkolwiek ustawy czy rozporządzenia. Wszystkie artykuły na tej stronie to prywatne opinie autora. 95% szkoleniowców w branży to oszuści a wszystkie rynki są w specyficzny sposób manipulowane. Poznaj schematy manipulacji. Wszystkie inwestycje, które robicie na bazie wiedzy z tego bloga robicie na własną odpowiedzialność, a nie moją.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments