Ripple dostępny na BitBay (XRP/PLN)


BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Ripple już dostępny na BitBay (XRP/PLN) jupi!

Na najpopularniejszej w Polsce giełdzie kryptowalut jest już dostępna, moim zdaniem, najcenniejsza kryptowaluta na świecie – RIPPLE. Baaa nawet można ja kupić za złotówki, co jest ważne, bo być może jak ja nie przepadacie za kosztowna konwersją danej krypto na Bitcoina bo wtedy już na starcie jesteście dodatkowe 50 zł w plecy (opłata sieciowa).

Na razie obrót nie jest za duży ale gdy więksi gracze skupią całą podaż na rynku będą ustalali cenę sprzedaży na coraz wyższych poziomach co się nazywa windowaniem kursu lub po prostu trendem tudzież hossą. Wtedy idioci, czyli większość będzie chętnie kupowała po coraz wyższych cenach (tak jak teraz nieruchomości na szczycie bańki). A wtedy obroty nawet na naszym BitBayu będą bardzo wysokie. Sam dołożę tutaj 5 cyfrowe ilości Rippla zapewne w okolicach 20 – 22. grudnia (czemu taka data? cofnij się do wpisu z cykli BTC to zobaczysz).

Film jak założyć konto na Bitbay

Jak założyć konto na BitBay i coś kupić w filmiku TUTAJ:

Ale o co w ogóle ten krzyk?

Spójrzcie sami na ten zajebiście piękny obrazek poniżej:

Jest to świeżo uruchomiony rynek Ripple denominowany w polskiej złotówce.

Po co nam pesymizm?

Na razie mamy spadki ale jak codziennie przeglądam youtube aby badać sentyment rynku kryptowalut  to powiem Wam, że w końcu pojawia się pesymizm. Uwielbiam pesymizm na rynku bo na to właśnie czeka duży gracz. Ludzie mają się zniechęcić, wszystko sprzedać i zapomnieć o rynku. A gdy cena będzie już mocno wywindowana to im przypomni się w mainstreamowych mediach, że bitcoin jest fajny i wrócą, żeby kupować po absurdalnie wysokich cenach. Przecież zawsze tak robią!

Wiara w XRP

Gdyby ktoś z Was tracił wiarę w Rippla to po pierwsze przeczytajcie poprzedni wpis o cyklach an rynku kryptowalut a potem zerknijcie na listę partnerów Rippla. Oni współpracują z największymi korporacjami świata!!! Na dniach doszedł Tenzen – tak ten gigant chiński co ma zepchnąć Apple’a na margines społeczny. Ponadto ponad 100 zajebiście dużych instytucji finansowych w tym największa instytucja a ściślej bank świata Bank of China. I wszystko w temacie.

P.S.: Pamiętajcie, że żadna treść na tej stronie nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej. Przedstawione treści to prywatne opinie autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ustawy tzn. treść nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Opracowania pisemne sporządzane w ramach serwisu test4profit.pl zawierają wyraźne ostrzeżenie, ze nie są Rekomendacja ogólną (rekomendacją w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Delegowanego).

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments