LIVE TRADING

LIVE TRADING – informacje:

LIVE TRADING

Data: 2.10.2017 – 31.10.2017

16 do 18 dni sesyjnych w formule LIVE TRADING

Gdzie: https://www.myfxbook.com/portfolio/łukasz-susłowicz/2232086

Dostęp: myfxbook, upublicznione dane: wszystkie możliwe

Jak wcześniej wspominałem wziąłem wolne w pracy we wszystkie poniedziałki, wtorki, środy i czwartki października. Zdecydowałem się narazić na upublicznienie w zaciszu mojego pokoju prowadząc transakcje. Po co? Stosuję nieznany styl, który sam opracowałem. Nazwałem go V.I.O.L.A.A. Trading czyli trading zmienności w opozycji do wszystkiego co wiesz o rynkach. Jest to rodzaj technik skalperskich. Ponieważ upubliczniam efekty swojej pracy poprzez serwis myfxbook w przybliżeniu w czasie rzeczywistym ośmieliłem się nazwać tą formułę LIVE Trading.

 

Jak założyć konto na myfxbook

Ponieważ pierwszy raz zakładałem konto na platformie myfxbook a w języku polskim nie znalazłem żadnych tutoriali traktujących o tym, jak to zrobić postanowiłem nagrać własny. Udostępniony na naszym kanale test4profit na youtube. Bezpośredni link do filmu:

Być może ktoś chciałby również podzielić efekty swojej pracy w formie konta na myfxbook. Jeśli tak nie krępujcie się dodać linka w komentarzu.

Pod koniec października, czyli po zakończeniu projektu LIVE TRADING konto o najbardziej zbliżonych wynikach do naszych otrzyma wartościową nagrodę.

 

Wybrany broker i wolumen

Może kilka słów o brokerze. Zagrywać będę w Noble Markets na rachunku MT4, czyli tym najprostszym. Zdecydowało o tym kilka aspektów. Po pierwsze jest to rachunek od dawna nieużywany, po drugie Noble Markets udostępnia real-wolumen czyli np. wolumen z giełdy EUREX we Frankfurcie, gdzie jest notowany w postaci kontraktów Futures nasz główny instrument, czyli DAX.

Poza DAX-em Noble Markets udostępnia wolumen rzeczywisty dla: EURUSD, GBPUSD, USDJPY, SP500, WIG20, OIL WTI, GOLD, GOLD FUTURES, US.30 (Dow Jones). Ponieważ w swojej strategii na krańcach zmienności danego waloru stosuję metodologię VSA zwłaszcza WFO i stopping volume oraz wolumenowe wsparcia i opory to w tym projekcie wolumen z giełd był niezbędny. W naszym kraju oprócz Noble’a także XTB wprowadziło niedawno wolumen rzeczywisty na xStation (na MT4 nie). Oba wolumeny się różnią i podawane są z różnym opóźnieniem (XTB co kilka sekund, Noble 72 sekundy opóźnienia). Noble Markets jako grupa kapitałowa GETIN Noble Bank jest zbyt silna by upaść w opozycji do większości brokerów regulowanych na Cyprze (nie polecam żadnego z nich).

 

LIVE TRADING TIMING

Zagrywki będą prowadzone w godzinach od 8:00 rano (otwarcie sesji europejskiej, rynek terminowy), zwiększona czujność i zmienność o 9:00 rano (otwarcie rynku kasowego w  Europie). Możliwe, że wyjdę na trening lub obiad między 11:00 a 13:00 (lunch Traderów w trakcie sesji europejskiej), między 13:00 a 14:30 bywa różnie. Od godziny 14:30 mamy start (rynek terminowy) sesji amerykańskiej, 15:30 (rynek kasowy). O godzinie 17:00 zamykam dzień tradingowy. Najważniejszy i najlepszy okres w ciągu dnia jest między godziną 8:00 a 11:00 rano.

 

Wszystko się dzieje na myfxbook.

https://www.myfxbook.com/portfolio/łukasz-susłowicz/2232086

Rachunek będzie nieużywany do 2.10.2017.

Zapraszamy na LIVE TRADING już 2. października 2017 !!!

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments