Krach na giełdach

Krach 2018 na giełdach

Gdy 19. października pisałem kilka słów o zbliżającym się krachu na rynkach giełdowych nikt nie traktował tego poważnie, mimo że każdy czuł nosem przewartościowane akcje.

Zauważyłem, że XTB wykorzystało dr Przemka Kwietnia jednego z najlepszych analityków w Polsce do przeprowadzenia półtorej godzinnego szkolenia pod powyższym tytułem. Uważam, że to bardzo ciekawy pomysł. Mam też nadzieje, że kapitał uciekający z giełd akcyjnych zasili nieco kolejną hossę na rynku kryptowalut, która ostatnio a dokładniej 7. lutego się rozpoczęła.

Chcę Wam moi drodzy polecić to szkolonko Przemka, bo zakładam, że wielu z Was nie widzi okazji w trakcie zmiany cyklu koniunkturalnego. A te okazje są! Spadające ceny to promocja na wiele klas aktywów jak choćby mieszkania, tudzież same akcje do odkupienia za 1,5 roku po korzystnych cenach lub gra na spadki. I właśnie gra na spadki akcji (a wzrosty gdzie indziej np. złota, srebra, uranu itp.) czy to w postaci CFD na akcje czy to w postaci akcji syntetycznych lub ETF’ów. Te i wiele innych ciekawych zagadnień porusza Przemek w swoim wystąpieniu, które Wam polecam w banerze poniżej:

Pozdrawiam

P.S.: Pamiętajcie, że tu nie ma rekomendacji. Gracie na własne ryzyko. Grajcie tylko zbędnymi środkami. Ja nawet w olbrzymiej euforii instrumentem Ripple nie ruszam oszczędności a gram jedynie lekko zbędnymi środkami.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments