Gaz ziemny. Dorzucam longa.


Gaz ziemny. Dorzucam drugiego longa.

Sezonowość wygląda na gazie następująco:

Dlatego od teraz poniżej obecnej ceny i w czasie aż do końca sierpnia będę agresywnie kupował. Dziś long z palca po cenie jak na rysunku:

Nie zrozumcie mnie źle. Nie jest powiedziane, że od teraz ten rynek eksploduje. Ale wiem, że dokładając teraz longa czynię słusznie. Tanio kupuje cenny walor. Obecnie energetyka całego świata w 46% polega na wykorzystaniu gazu. Jeżeli cena spadnie poniżej 2.00 wtedy będę już kupował bardzo dużo. A na razie tylko podwajam pozycję.

 

Życzę udanych inwestycji

 

Jeśli również na tym rynku widzicie przewagę dzięki wskaźnikowi zmienności, który rozwija się aż do pojęcia zmienności zagnieżdżonej (stosowny template załączony do przedmiotu) to udostępniam go w tym miejscu:


Jak zawsze polecam symulator do nauki gry na rynkach. Książka rzadko kiedy prawdę powie, natomiast własne doświadczenie w testowaniu konkretnego myślenia na symulatorze to potężny oręż.

Oprogramowanie to jest warte każdego dolara – możecie je zakupić tutaj: https://forextester.com/

Obecnie trwa przecena – promocja z okazji wydania nowej wersji, czyli wyprzedaż !!!

Polecam oprogramowanie do nauki i testowania sposobu myślenia na rynku. Grajcie poza schematami.

P.S.: Ja – autor, nie jestem doradcą inwestycyjnym w myśl jakiejkolwiek ustawy czy rozporządzenia. Wszystkie artykuły na tej stronie to prywatne opinie autora. 95% szkoleniowców w branży to oszuści a wszystkie rynki są w specyficzny sposób manipulowane. Poznaj schematy manipulacji. Wszystkie inwestycje, które robicie na bazie wiedzy z tego bloga robicie na własną odpowiedzialność, a nie moją.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments