55% zysku w 2 dni na mikołajki :)

55% zysku w 2 dni

Za nami miły okres – mikołajki 6.12.2017. Wszędzie czerwone czapki baa! nawet u nas w restauracji kucharze w czerwonych czapeczkach a kelnerki w koszulkach w mikołaje. Choinka już przystrojona. Na razie jedynie w firmie ale w domu też będzie. Rewelka klimat.

Przyszedł mi do głowy pomysł. Patrząc na tabelę światowego obrotu kryptowalutami (LINK) doszedłem do wniosku, że chcę Ripple’a.  O tym jak go kupić nagram szkolonko w osobnym artykule bo to długi temat. Tym nie mniej, za złotówki nie kupicie Ripple’a (XRP). Tak wiem, że widzicie iż pojawiła się nowa gorąca kryptowaluta IOTA – temat możecie zgłębić już samodzielnie (wielkie nieba trudne słowo co?!).

Oprócz popularności pod względem wolumenu chodziło też o sam wolumen:

Widzicie jak się ustawiają wolumeny? Czemu są pro-wzrostowe? Bo w tle były zakupy – stąd wniosek o akumulacji.

Może od początku. Nie da się kupić Ripple’a (XRP) za złotówki więc najpierw trzeba kupić BitCoina. Bitcoina zakupiłem na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay po około 47 000 PLN. Przetransferowałem go na swój portfel gatehub i chciałem wymienić na Ripple’a. No i przypomniało mi się, ze nie wziąłem klucza autoryzacji – ałć! Potem po 2 dniach okazało się, że nie był potrzebny – ech! Ale te 2 dni to (patrz poniżej):

Kupiłem po 47 000 sprzedałem po 59 000 PLN. Jak na rysunku:Po czym za wszystko zakupiłem już na gatehubie Ripple’a.

Wynik (z uwzględnieniem procentu składanego wewnątrz wyniku):

BitCoin: 44%

Ripple: 11%

Razem 55%

Całość na moim największym portfelu (każdy Trader ma kilka rodzajów aktywów w portfelu lub rachunków). Myślę, że Ripple (XRP) to teraz największa okazja na rynku kryptowalut.

Dziękuję za uwagę!
BitBay - Największa Polska giełda cyfrowych walut

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments