Książki o giełdzie i 2 słowa o kryptowalutach

Krótki wpis o książkach

Witajcie! Mam do sprzedania kilkadziesiąt książek o rynkach finansowych. Jestem na etapie, ze to już wszystko wiem i szkoda mi miejsca oraz zarywającej się półki w biurze. Postanowiłem je wszystkie sprzedać. Są tam tytuły których nigdzie nie kupicie bo nakład się wyczerpał itp. Mam kilka egzemplarzy nie do kupienia!

Kto zainteresowany to odsyłam do Allegro – mój link poniżej:

https://allegro.pl/uzytkownik/Mr_SuSeL/ksiazki-i-komiksy

Nie są to jeszcze wszystkie książki. Wiele dni mi zajmie wystawienie całości. Ale myślę, że jest to bardzo rzadka kolekcja.

Sprzedaje bo to wszystko wiem a często znam na pamięć. A że zarabiam tylko na tym co sam przebadam na rynku to oddam chętnie całą kolekcję choćby hurtowo nawet.

Kolekcja książek o rynkach finansowych

P.S.: Chciałbym jeszcze 2 słowa o kryptowalutach.

Po pierwsze w cyklu rynku krypto mamy rok 2014 w tej chwili. Możecie popatrzeć na coimarketcap jak to wtedy wyglądało na BTC czy XRP. A nie żaden 2017 jak to naganiają na YouTube.

Po drugie obecnie mamy fazę shakeout. Chodzi o to by jak najwięcej słabych rąk pozbyło się krypto czy to przez wielkie spadki (chwilowe) na xrp czy potężne wzrosty (słabi realizują zyski przedwcześnie) na Algorand. Za dobry rok wchodzi ISO20022. W interesie dużego gracza jest wyrzucenie z siodła drobnicy.

Książki – wyprzedaż kolekcji

Pozdrawiam

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments