xrp 2022

[Edytowano – opóźnienia w ISO] Analiza XRP i ETHereum oraz szalona oferta :)

W dzisiejszym artykule pochylimy się nad analizą popularnych kryptowalut.

Jak wiecie krypto XRP jest dla mnie numerem 1 na świecie. W porównaniu do XRP, moim zdaniem, Bitcoin nic nie znaczy.

Natomiast kryptowaluta ETH (ethereum) jest dla mnie wskaźnikiem szerokiego rynku. Coś jak S&P500 dla rynku akcji w Nowym Yorku (NYSE).

Kryptowaluty w 2022 a system finansowy

Jako, że jestem zwolennikiem wejścia standardu ISO 20022 w życie z końcem tego roku (o czym pisałem w artykule poprzednim o krypto) to podtrzymuje tą tezę. Jest to teraz nadzwyczajnie trudne, gdyż od hossy 2017/2018 na rynku kryptowalut praktycznie nic się nie dzieje. Były jakieś małe wzrosty rok temu, ale dla mnie to nie była hossa ani żaden istotny impuls.

Możemy tu wchodzić w teorie spiskowe, jeśli chcecie. Z tym, że z teoriami spiskowymi jest jeden problem. Przeżywają one kryzys, gdyż znacząca ich część z dnia na dzień staje się prawdą. Na ich tle chcę powiedzieć tylko jedno: coś o czym pisał Prechter i Frost w starej już książce ale dalej świetnej ” Teoria Fal Elliotta”. W ich analizach na przyszłość było mówione o upadku obecnego pieniądza oraz pewnej możliwości wyjścia z tego impasu. Zaproponowali Ci panowie pewne rozwiązanie związane z bankructwem obecnego systemu monetarnego opartego o pieniądz dłużny, co oznacza, że Rotschild i koledzy drukują sobie tyle pieniędzy ile chcą i pożyczają z danym oprocentowaniem każdemu krajowi na świecie. Robią tak dlatego, że im wolno. Taki system na starcie jest skazany na upadek, do którego się powoli zbliżamy. Było to widać po wykładniczym przyśpieszeniu dodruku pieniądza patrząc na czas ostatnich 3 kadencji prezydenckich w USA.

Jeżeli interesujecie się szczytem finansów, czyli nazwiskami władców świata Rotschild a potem Rockefeller i tym jak oni negatywnie wpłynęli na światową ekonomię będąc projektantami oraz pasożytami systemu finansowego to polecam wam np. taka oto niszową książkę traktującą jako tako poniższy temat:

Wczoraj wróciłem z sympozjum “Powiew Wolności” organizowanym pod szczytem góry Ślęży we Wrocławiu – potężnym czakramie, gdzie m.in. autor tej książki Chodorowski mówił o systemie dwuwalutowym w społeczeństwie. Oznacza to, że w fazie przejściowej upadku pieniądza fiducjarnego najlepszym rozwiązaniem jest wprowadzenie do obiegu dodatkowo pieniądza lokalnego, który nie będzie posiadał mechanizmów inflacyjnych ani centralnie sterowanych. Zaproponował on swoją kryptowalutę Huzar 2.0. Nie przyglądałem jej się, ale patrząc bardziej globalnie taką kryptowalutą najbardziej nadającą się jest XRP. Oczywiście wszelkie działania lokalne mające na celu obalenie tego chorego systemu w jakim żyjemy są jak najbardziej bardzo dobrymi rozwiązaniami.

Podam może przykład. Rozmawiając z nauczycielami w szkołach podstawowych zauważyłem, że coraz więcej takich osób zauważa jak chory jest obecny system edukacji niszczący nasze dzieci. W sukurs temu zjawisku coraz częściej zauważamy pomoc tych nauczycieli a także propozycję nauki w domu. Dla mnie osobiście taka nauka w domu była duuuużo bardziej efektywna. W szkole tylko się denerwowałem, a ci durni nauczyciele nie potrafili mi nic wyjaśnić. Do matury przygotowałem się sam, czego efektem był wstęp na 21 kierunków Politechniki Gdańskiej – wszystkich na które składałem. System w którym żyjemy jest patologiczny w każdym obszarze naszego życia, nie tylko edukacja i finanse, ale na tych obszarach lubię się skupiać.

Analiza kryptowalut na resztę 2022

ponieważ znacząca część z Was Drodzy Czytelnicy to wciąż zamknięte umysłu, którym jak powiesz, że szczepionka na covid to coś złego to może zakończę wywody prowolnościowe ganiąc Matriksa, w którym żyjemy i skupiając się na mojej wizji tego co może spotkać kryptowaluty XRP i ETH do końca 2022 roku.

Mimo, że od dawna nie wierzę już, subiektywnie patrząc, że kryptowaluty mogły by się kiedykolwiek podnieść to włączając doświadczenie umysłu obiektywnego i analitycznego oraz wyłączając te niepotrzebne emocje to stwierdzam, że nadchodzi HOSSA na rynku Krypto w 2022.

Ciekawe co?! Czujesz emocjami, że te rynki szlag dawno trafił, ale gdy masz je ocenić na zimno werdykt jest przeciwny. Bardzo często tak jest na tym etapie cyklu. Jakiego cyklu? Może przypomnę wykresem, infografiką:

patrząc na sinusoidalny fraktalny wykres emocji na rynkach finansowych (oraz moich własnych) jesteśmy w ostatnim stadium korekty, czyli DEPRESJA. Jest to oczywiście świetna okazja do zakupów ale szerzej o moich punktach wejścia w celu dobrania pozycji na XRP powiem więcej za chwilę.

Analiza kryptowaluty XRP na resztę 2022

Po tym przydługim wywodzie wstępnym spójrzmy na wykres analityczny XRP – obrazuje on moje spojrzenie na to co wydarzy się do końca roku. Za odpał uważam listopad, a za manipulacyjne szarpanie wolumenu na wrażliwych strefach – stophunting – uważam październik.

Analiza XRP 2022

W tej chwili XRP do PLN jest na poziomie 2,31. Od jakiegoś czasu planuję dokupić przy cenie XRP = 1 PLN, a więc w okolicach parytetu XRP do polskiej złotówki. Gdy kupowałem dużą ilość XRP w 2017. roku płaciłem od 59 do 70 groszy za 1 XRP. Zbliżenie się w okolice tej złotówki to moim zdaniem okazja.

OK, skupiając się na powyższym wykresie. Uważam, że wyłamiemy dno tej długiej akumulacji, aby rynek nabrał (stop hunting) rozpędu do wzrostów. Zarówno wybicie jak i retest poziomu 0,32 XRP do USD powinno dać 2 okazje do stop huntingu a więc odleszczania mniejszych graczy i zajęcia pozycji na dużym wolumenie na wzrosty. I właśnie odpowiedzi we wzrostach, szybkim dojściu do poziomu 1 USD za 1 XRP oczekuję jeszcze w listopadzie tego roku. Czy tak będzie na pewno to nie wiem. Ale tak zakładam w tej analizie. Na rynku nie ma nic pewnego, jest tylko rozumowanie analityczne o coś tam oparte i to wszystko.

Jedną z ciekawszych rzeczy tego “o coś opartej analizy” jest kierunek gry głupich pieniędzy, czyli większości graczy takich jak my. Jeśli nikt już nie wierzy we wzrosty to jest to okazja zakupowa dla dużego operatora rynku, który od jakiegoś czasu akumuluje duże pozycje. I tak to widzę w tej chwili na kryptowalutach. Zauważcie, że wolumen rośnie. Jeśli jesteśmy po dużych spadkach, jeśli wolumen rośnie, a cena zbytnio się nie zmienia (ruch boczny), jeśli na rynku jest zniechęcenie i depresja to mądry kupuje.

Inflacja, wojna, xrp i zniewolona Polska

Bezpośrednim triggerem do wzrostów XRP może być wejście w życie standardu ISO 20022 oraz szersze problemy inflacyjne z dolarem jak i innymi walutami starego systemu finansowego. Jak myślicie dlaczego Ameryka roznieca konflikt na Ukrainie? Zawsze gdy Ameryka dąży do wojny oznacza to, że jest tam kryzys, a wojny od dawna czy tam od zawsze dają rozkwit gospodarczy dla USA. Obecnie tłuką się tam głównie najemnicy oraz zwyrole z tych wszystkich chorych ukraińskich ugrupowań extremistów. Pozycja Rosji jest ogólnie spoko – wyniszczenie laboratoriów chemicznych (gdzie USA produkuje truciznę dla ludzkości np. te chemie którą zrzucają na nas samoloty chemitralsy oraz te trujące szczepionki na wyprodukowanego przez nich Covida. Rosja też stara się zburzyć tunele podziemne, w których to odbywa się handel dziećmi dla ich krwi (oglądaliście film “Oczy Diabła” Patryka Vegi? – to wszystko to prawda). Obecnie w interesie Amerykanów jest włączenie Polski do tej chorej pseudo – wojny. Powiem Wam tak, jeśli dostanę powołanie do armii w kierunku owego konfliktu (prawdopodobnie tak może być w 2024) to zleje to ciepłym moczem. Nigdzie się nie stawię. Posiadam niezarejestrowane nieruchomości, więc nie jest to wielki problem. Nie zamierzam i nie będę do nikogo strzelać. Poza tym zauważcie, że rząd Polski nie istnieje, ci huzarscy Żydzi tylko mówią po polsku, ale reprezentują interesy amerykańskeigo żydostwa extremistycznych satanistów i od tysiącleci największych wrogów nas Lechitów, Polaków, najmądrzejszego i specjalnie najbardziej gnębionego narodu świata.

Analiza ETHereum na 2022

Jak wiecie, ETH traktuje jako indeks rynku krypto. Widzę tutaj stopping volume (ten duży strzał wolumenu w dołku), który może spowodować (po raz kolejny) gasnące oscylacje jako taka trójkątna forma akumulacji przed opałem do góry.

Oczywiście zejście poniżej tego charakterystycznego dołka (na którym zrobiono formację VSA stopping volume) jest takie pożądane przez dużego gracza. Zasięg pierwszego impulsu w listopadzie określam na 3600 USD za 1 ETH. Poniekąd kieruje się tutaj rokiem 2017.

Nawet jeżeli nie mam racji to…

to wówczas małoprawdopodobne, że dużo stracicie. Dlaczego? Bo rynki krypto już nie maja potencjału istotnych spadków. Co o krypto mówią media mainstream? Raczej wydźwięk jest negatywny, więc nie ma nagonki tłumów na zakupy jak to się działo przez cały 2018 rok. Skoro media nie naganiają (sponsorowane przez banki) a rynki nie maja już jak dalej spadać bo brakuje kupujących małych graczy to co może się stać? Jeśli nie wzrosty to długa akumulacja a potem wzrosty po paru nieudanych próbach sprowadzenia rynku w dół, gdzie jedyny zysk dużego gracza to stop hunting stref. Jest zbyt duża depresja by nagle wszyscy zaczęli kupować, co by powodowało opłacalność sprowadzenia rynków krypto w dół przez dużych manipulatorów rynku.

Celebryci

Kupiony przez banki i brokerów Rafał Zaorski (wzoruje się na artykule Tradera21 RaWał Zaorski) bardzo mocno promuje zagrywki na spadki na rynkach krypto. Po co to robi? Shorty w akumulacji po wyraźnych formacjach ABCD? I to w depresji rynkowej. Ja bym podziękował. Jest to kolejny argument za wzrostami.

Podsumowanie

Nie wiem co się wydarzy, bo analiza rynków nie jest oparta o wiedzę. Nie znam żadnego człowieka żyjącego jedynie z analizy rynków. Ale widzę logiczne symptomy wyprzedania rynków krypto, czego logiczna konsekwencją jest dla mądrych traderów uśrednianie ujemne w kontekście zakupów ulubionych kryptowalut na czymś co może być jedną z ostatnich akumulacji.

Moja pozycja oczekująca

Mogą gwałtownie pociągnąć rynki w dół, aby gwałtem stophuntingu (łapaniu stoplossów) nabrać wolumenu, pozycji long od uciekających w popłochu tchórzy i leszczy. Te szybkie spadki o 50% to coś na co liczę dobierając xrp. Wystawiam zlecenie na zakup 5 000 sztuk XRP po cenie od 1,19 do 1,00 PLN na giełdzie Zonda (następca BitBay’a i niższe prowizje niż na Binance).

Mam kilkanaście tysięcy XRP kupionych w różnych cenach od 70gr do 3,50 zł z medianą gdzieś przy 1,70zł. Dokupienie po okolicach złotówki po postu mi się opłaca. Liczę na gwałtowne szarpnięcia po -20 do -30% w trakcie 1-2 dni. I to będzie trigger do ostrego dokupowanka. Im więcej strachu na rynku tym lepiej gdy odleszczają tych biedaków, którzy nie wiedzą co się dzieje.

EDYCJA – DOPISANE PÓŹNIEJ

Niedawno wyszła seria artykułów na temat opóźnień z wejściem w życie standardu ISO20022. Listopad 2022 zastąpiono marcem 2023, o czym piszą nawet na oficjalnej stronie protokołu SWIFT – link: https://www.swift.com/news-events/news/swift-accepts-community-request-start-iso-20022-migration-march-2023

Także nasza analiza się delikatnie rozjeżdża w czasie. Ale reszta bez zmian.

XRP znajduje się w fazie akumulacji. Oczywiście BTC i ETH również.

Opierając się na słynnym artykule o śmierci BTC – link: https://forsal.pl/gospodarka/artykuly/8604725,ebc-umarl-bitcoin-niech-zyje-cyfrowe-euro.html możemy na spokojnie przyjąć, że Smart Money (sponsorując takie nierzetelne artykuły) przygotowuje się do ONLY LONG (windowania cen w górę).

Obiecane szaleństwo

Ostatnio odbiło mi finansowo. Postanowiłem zaoferować Wam mój najważniejszy wskaźnik z dożywotnią licencją na jedno konto brokerskie (wydaję Wam licencję na 1 numer rachunku danego brokera) z PROMOCJĄ SZALONĄ wynoszącą AZ -75% !!!!!!!!!!!

Nazwijmy to jesiennym BLACK WEEK. Bla, bla, bla 😉

Polecam zakup owego wskaźnika teraz, bo niewiadomo jak długo będę tak szalony, aby wyprzedawać dzieło mojego życia za bezcen jak uliczna dziwka po zmroku.

P.S.: Jeśli uważasz, że ten gość, którego wypowiedzi czytasz od jakiegoś czasu, gada z sensem to poniżej masz 2 książki jego autorstwa:

Te wszystkie webinary o VSA są spoko szczerze mówiąc.

P.S.2.: Disclaimer. Ja – autor, nie jestem doradcą inwestycyjnym w myśl jakiejkolwiek ustawy czy rozporządzenia. Wszystkie artykuły na tej stronie to prywatne opinie autora. 95% szkoleniowców w branży to oszuści a wszystkie rynki są w specyficzny sposób manipulowane. Poznaj schematy manipulacji. Wszystkie inwestycje, które robicie na bazie wiedzy z tego bloga robicie na własną odpowiedzialność, a nie moją.

Ów broker udostępnia dźwignię 1:500. Polecam skorzystać.

Obrazek posiada pusty atrybut alt
Dobry broker wart uwagi

Powyższy broker ma sporą prowizję gdy wypłacasz pieniądze – minimum 10 USD, co trochę irytuje, ale ogólnie jest spoko, lepszy niż większość.

No votes yet.
Please wait...

Facebook Comments