Wielkie TRIO na rynku kryptowalut

Wielkie TRIO na rynku kryptowalut

Mamy fajny timing. Wczoraj artykuł o Bitcoinie i dziś tytułowy sygnał na całym rynku kryptowalut – WIELKIE TRIO 🙂

Książka o kryptowalutach
Książka o kryptowalutach

3 główne sesje rynkowe

Przejdźmy zatem do sedna dzisiejszego wpisu. Jak zapewne wiecie, doba dzieli się na 3 główne sesje giełdowe:

a) sesja europejska 8.00 – 17.00
b) sesja amerykańska 14.30 – 22.00
c) azjatycka 22.00 – 8.00

Jak na rysunku poniżej:

Tak jest na rynku akcyjnym, kontraktowym czy opcyjnym. Do tego się już przyzwyczailiśmy. Na rynku kryptowalut jest podobnie. W drugiej połowie stycznia marzyło mi się zobaczyć dobę, w której podczas wszystkich 3 sesji, można by było ujrzeć konkretne wzrosty. W ciągu ostatnich 24h mój kryptowalutowy portfel (składający się z 10 kryptowalut) urósł o 1/3. I co najważniejsze poodczas każdej głównej sesji giełdowej, notowane były solidne wzrosty. Podsumujmy główny wywód artykułu: We wszystkich 3 głównych sesjach rynkowych rynek kryptowalut po raz pierwszy w 2018. roku notował solidne wzrosty.

Ripple

Może popatrzmy na przykładowa kryptowalutę Ripple (wykres XRP/USD roczny):

Na samym końcu wykresu pojawił się akcent wolumenowy. Jego rozmiar jest mizerny ale przynajmniej znowu mamy zmęczoną już nadzieję. Zasadne jest posiadanie wątpliwości na dołku ale jest to w ogólności “sygnał” pro-wzrostowy.

Podsumowanie

Omawiany w artykule sygnał zwany wielkim trio polega na tym, że wszystkie 3 główne sesje giełdowe charakteryzowały się silnymi wzrostami. Może to oznaczać początek hossy na rynku kryptowalut. Sygnał “wielkie trio” jest mojego autorstwa. Jak jest silny to się okaże ale zauważcie, że jak cokolwiek pozytywnego dzieje się po raz pierwszy od dłuższego czasu to na ogół to przynosi wymierne korzyści.

P.S.: Pamiętajcie, że żadna treść na tej stronie nie stanowi rekomendacji inwestycyjnej. Przedstawione treści to prywatne opinie autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Treści nie spełniają wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu ustawy tzn. treść nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Opracowania pisemne sporządzane w ramach serwisu test4profit.pl zawierają wyraźne ostrzeżenie, ze nie są Rekomendacja ogólną (rekomendacją w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Delegowanego).

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Facebook Comments